O společnosti

Ondřej Zbytek a Valery Mezentsev založili roku 2015 společnost Nuledo s cílem stát se světovým lídrem v oblasti nejpokročilejších technologií pro výuku, demonstraci a detekci radioaktivního záření.

Nuledo Cloud Chamber is a world-class quality particle detector with amazing interactivity and unlimited personalisation.

Nuledo svojí působností navazuje na čtyřletý vývoj unikátního zařízení světové kvality – mlžné komory, který vzniku společnosti předcházel.

Nuledo mlžná komora je v tuto chvíli nejpokročilejší přístroj svého druhu na světě, který slouží k výuce, demonstraci a popularizaci částicové a jaderné fyziky.

CERN logo

V roce 2016 realizovala společnost Nuledo prestižní zakázku pro Evropskou organizaci pro jaderný výzkum. Nuledo exkluzivně pro CERN vyvinulo a vyrobilo interaktivní Nuledo zakázkovou mlžnou komoru, na níž představilo světově nové inovace produktu. Nuledo mlžná komora tak bude po následující desetiletí vítat návštěvníky z celého světa v oficiální výstavě CERN – Mikrokosmos v Ženevě.

Vedení Nuledo

The main inovator of Nuledo and current student at Faculty of Electrical Engineering at Czech Technical University in Prague.

Ondřej Zbytek

jednatel


Hlavní inovátor společnosti Nuledo a současně student Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. V roce 2013 se stal držitelem ocenění Česká hlavička 2013 za projekt Supravodivý setrvačník – alternativa k elektrochemickým zdrojům elektrické energie.


„Vždy bylo mým snem vytvořit něco unikátního, něco co nemá obdoby. Ukázat světu známku absolutní kvality, lidského důvtipu a vynalézavosti, které neznají hranic. To se nám povedlo a tou známkou je Nuledo.“

Financial and project director of the company who is taking care on operations management of Nuledo.

Valery Mezentsev

jednatel


Finanční a projektový ředitel společnosti Nuledo, který má na starosti provozní řízení firmy. V současnosti zároveň studuje obor podnikové ekonomiky a managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze.


„Můj dědeček mi vždy říkal, že stačí, aby se povolila jedna malinká pružinka, a celé hodiny se zastaví. A stejně tak to funguje ve firmě. Mým úkolem je, aby všechny její části byly v perfektním stavu.“

Technologist of Nuledo who takes care on the final design of the products.

Ondřej Svoboda

technický ředitel


Technolog společnosti Nuledo, který s využitím nejmodernějších technologií a postupů ladí koncový design produktů do dokonalosti. Studuje prestižní obor Otevřené elektronické systémy na Fakultě Elektrotechnické ČVUT v Praze. V roce 2013 se stal spolu s Ondřejem Zbytkem držitelem ocenění Česká hlavička 2013.


„Ať už dělám cokoliv, nezastavím se, dokud nedosáhnu toho nejlepšího výsledku. Výroba nejmodernějších mlžných komor na světě je toho skvělým příkladem.“

Zaujala vás mlžná komora? Neváhejte nás kontaktovat!